NoWATo - Sprawdzone - Polecone

Uzdatnianie Wody

          Oferujemy naszym Klientom sprzedaż i montaż gotowych systemów uzdatniania wody w oparciu o współpracę z dobrymi producentmi takimi jak :

Aquaphor_ENG.svg

        

800_with_Slider_400-crop-c0-5__0-5-700x700-70.jpg

Aquaphor 1000

AQUAPHOR Model 1000 to w pełni automatyczne i kompaktowe urządzenie, wykazujące wyjątkową skuteczność usuwania żelaza i manganu. Doskonale zmiękcza wodę. Wygodny w sterowaniu. System dystrybucyjny w postaci wbudowanych 2 dysków siatkowych umożliwiający równomierne rozprowadzenie wody po całej objętości złoża, a tym samym całkowite jego wykorzystanie. Wbudowany By-pass zintegrowany z zaworem mieszającym, umożliwiający dostosowanie twardości wody do indywidualnych potrzeb.

Wyjątkowa skuteczność regeneracji
W pełni automatyczne urządzenie
Usuwa żelazo do 15 ppm
10-letnia gwarancja
Wyprodukowano w USA
Oczekuje na Certyfikat NSF
AQUAPHOR 1000 zawiera 28 litrów żywicy jonowymiennej

Aquaphor 800

AQUAPHOR Model 800 to w pełni automatyczne i kompaktowe urządzenie, wykazujące wyjątkową skuteczność usuwania żelaza i manganu. Doskonale zmiękcza wodę. Wygodny w sterowaniu. System dystrybucyjny w postaci wbudowanych 2 dysków siatkowych umożliwiający równomierne rozprowadzenie wody po całej objętości złoża, a tym samym całkowite jego wykorzystanie. Wbudowany By-pass zintegrowany z zaworem mieszającym, umożliwiający dostosowanie twardości wody do indywidualnych potrzeb.

Wyjątkowa skuteczność regeneracji
W pełni automatyczne urządzenie
Usuwa żelazo do 15 ppm
10-letnia gwarancja
Wyprodukowano w USA
Oczekuje na Certyfikat NSF
AQUAPHOR 800 zawiera 23 litry żywicy jonowymiennej

1000_with_slider_400_0-crop-c0-5__0-5-700x700-70.jpg

 

 

          Nasza usługa polaga na:

  • dostarczeniu stacji Aquaphor 800/1000 
  • wraz z filtrem wstępnym,
  • zamontowaniu całości,
  • i określeniu twardości wody i na tej podstawie skonfigurowaniu urządzenia.

Zapraszam do kontktu

Nieco informacji o firmie:

Aquaphor powstał w 1992 roku po to, aby tworzyć, rozwijać i produkować filtry do wody. Firma przekształciła się w międzynarodową korporację z zakładami produkcyjnymi i centrami badawczymi w Estonii, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych i innych krajach.
Jesteśmy badaczami i codziennie tworzymy oraz wdrażamy w życie coraz bardziej efektywne rozwiązania w zakresie oczyszczania wody.
Chcemy zapewnić bezpieczny dostęp do idealnie czystej wody dla każdego. Już ponad 48 krajów świata korzysta z produktów AQUAPHOR.

Jeśli chcesz coś zrobić dobrze...

Pitcher

Od pomysłu do produktu - robimy wszystko sami. Cały proces produkcyjny odbywa się w naszym zakładzie. Możesz zapytać: "Dlaczego? Czy nie łatwiej jest kupić wszystkie elementy i zmontować filtr pod własną marką?" Być może. Robimy to jednak specjalnie dla Ciebie. Produkcja w jednym zakładzie jest bowiem jedynym sposobem, aby Twój filtr był najwyższej jakości.
Własna produkcja pozwala nam na:
- stosowanie najwyższej jakości materiałów i zaawansowanych technologii, nie generując przy tym dodatkowych kosztów, a co za tym idzie - nie podnosząc cen filtrów;
- regularne udoskonalanie filtrów poprzez wdrażanie nowych rozwiązań;
- kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji w celu stworzenia bardziej niezawodnych filtrów;
- łatwiejsze sprostanie Twoim oczekiwaniom.

Jakość oznacza wszystko

Pitcher

Jak wyprodukować najlepsze filtry na świecie? Potrzebne są do tego skuteczne i wydajne technologie, odpowiedniej jakości materiały oraz kontrola jakości na wszystkich etapach procesu produkcji.
Każdy z naszych ponad 80 patentów stanowi odkrycie naukowe bądź wynalazek, zwiększający skuteczność działania naszych filtrów.
Wszystko, co kupujemy do produkcji filtrów - tworzywa sztuczne, aktywowany węgiel i żywica - podlega ścisłej kontroli jakości. Mimo, że współpracujemy tylko z najlepszymi międzynarodowymi dostawcami (np. BASF, John Guest, Mitsubishi, Purolite), Dział Badawczy AQUAPHOR analizuje każdą partię zakupionych materiałów i stale monitoruje jakość produktu.
AQUAPHOR podlega corocznej certyfikacji zgodnie z normą ISO 9001, a nasze filtry posiadają certyfikaty NSF i LGA.

 

Zapraszam