Kocioł na pelet Ifyil GT 5-15 – idealny zamiennik za starego kopciucha

Kocioł na pelet Ifyil GT 5 -15

Jacek Jezierski

Kompaktowy kocioł C.O. na pellet o modulowanej mocy idealny do małych kotłowni (pomieszczenia pod schodami, piwniczki). Dzięki temu, że układ C.O. jest już wbudowany w urządzenie, może on zostać łatwo przyłączony do istniejącej instalacji. Wysoka sprawność (91,5 %) oraz duży zakres modulowanej mocy nominalnej (od 5 do 15 kW) czyni GT15 idealnie pasującym do różnej kubatury pomieszczeń. Ten nowoczesny kocioł spełnia normę Ekoprojekt 2020 oraz klasę energetyczną A+. Kocioł GT15 ma już wbudowany zasobnik na pelet o pojemności 40 kg. Należy stosować pellet o jakości ENplus-A1+ A2.

Kocioł spełnia kryteria programu „CZYSTE POWIETRZE

 

Spory przedział mocy i powierzchni grzewczej

Dzięki modulacji mocy od 5 do 15 kW kocioł GT15 może ogrzewać mieszkania od 80 m2 do dużych domów powyżej 160 m2. W przeciwieństwie do kotłów starej technologii, GT15 dostosowuje swoją moc do zapotrzebowania cieplnego budynku.

Pełna automatyka

Kocioł GT15 jest w pełni automatyczny. Sam się rozpali i wygasi. Sam będzie utrzymywał temperaturę odpowiednią dla domowników. Ogrzewa wodę w grzejnikach, w układzie podłogowym oraz wodę użytkową. Może współpracować z istniejącym systemem grzewczym oraz z solarnymi. Obsługa kotła GT15 jest bardzo prosta, wszystkie czynności wykonuje się w sposób łatwy i przyjemny. Posiadają wygodny system szybkiego oraz efektywnego czyszczenia wymiennika.

 

Wg nas, kociołek idealny do zamiany starego śmieciucha.

Artykuły i zdjęcia w tym serwisie mogą być objęte prawami autorskimi - uważaj, jeśli kopiujesz !