Dobry Klimat w Domu

plug-free-img.png

          Odpowiednia temperatura, wilgotność, brak zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu to dziś standard oczekiwań dla atmosfery w naszych domach. Do tego cały system powinien być ekonomiczny i ekologiczny. Wraz ze wzrostem wymagań, jakim muszą spełniać budynki mieszkalne, wzrasta też świadomość, że najłatwiej steruje się tym wszystkim wykorzystując

Ogrzewanie Nadmuchowe z Funkcją Chłodzenia.

          To, co od lat jest znane i stosowane na kontynencie amerykańskim, teraz nasza firma proponuje Państwu w kilku odsłonach. Zacznijmy od najprostszego rozwiązania:

1. Ogrzewanie Klimatyzatorami

          Każda klimatyzacja dziś jest Rewersyjną Pompą Ciepła, tzn, że można nią chłodzić i grzać. natomiast nie każda zrobi to efektywnie. W naszej ofercie bazujemy na sprawdzonych Partnerach.

          Mając kotły na gaz, pelet, olej możemy znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania, jeśli zamontujemy taki prosty split w największym pomieszczeniu i zakręcimy w nim zawory na grzejnikach. Klimatyzator jako Pompa Ciepła Powietrze – Powietrze pracuje ze sprawnością 3-4-5-6 COP, tzn, że z każdego kilowata energii otrzymamy np; 4 kilowaty ciepła.
          Szczególnie w przejściowych okresach ogrzewanie powietrzną pompą ciepła będzie bardzo efektywne.

          Takie rozwiązanie oprócz ekonomicznego ogrzewania daje nam możliwość chłodzenia latem domu/mieszkania – co jest coraz częściej potrzebne.

Ogrzewanie klimatyzatorami można realizować w dwójnasób: jako pojedyncze splity oraz jako:

2. Ogrzewanie Klimatyzatorami Multisplit

         Tu sytuacja wewnątrz jest taka sama: na ścianie ( lub podłodze ) wieszamy jednostki wewnętrzne, każdą w swoim pomieszczeniu, natomiast na zewnątrz mamy tylko jeden agregat obsługujący od 2 do 6 klimatyzatorów.

Cechy używania Klimatyzatorów jako Pompy Ciepła

3. Ogrzewanie Kanałowe

          Jedna jednostka wewnętrzna z rozprowadzonymi kanałami i mamy centralne ogrzewanie/chłodzenie powietrzne. A ponieważ jednostka zewnętrzna to pompa ciepła powietrze – powietrze, mamy efektywne i ekonomiczne źródło ciepła i chłodu. I tu polegamy na sprawdzonych Partnerach.

Cechy używania Kanałowych Pomp Ciepła

4. Ogrzewanie Kanałowe + SNDP System Niezależnej Dystrybucji Powietrza

Artykuły i zdjęcia w tym serwisie mogą być objęte prawami autorskimi - uważaj, jeśli kopiujesz !