Wentylacja - Rekuperacja

plug-free-img.png

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła to już standard.

Możemy dostarczyć gotowe instalacje wraz z montażem lub, same komponenty.

Chociaż wentylację z odzyskiem ciepła przeważnie zleca się wykonać firmom instalacyjnym, to mamy świadomość, że niektórzy z Państwa będą chcieli wykonać ją sami. Zapraszamy po cenrtale rekuperacyjne do naszego sklepu >>>

Rekuperatory Lossnay stanowią skuteczny sposób na doprowadzanie świeżego powietrza zwłaszcza w budynkach o szczelnej powłoce i braku możliwości wymiany powietrza np. przez okna.

Zaawansowane rekuperatory Lossnay korzystają z wydajnego systemu odzysku ciepła. Z pomieszczenia wyciągane jest zużyte powietrze i równocześnie doprowadzane jest do niego świeże powietrze. Oznacza to oszczędność nawet 70 % energii, ponieważ podczas wymiany na świeże powietrze wykorzystywana jest prawie całość energii chłodniczej/grzewczej.

Nowoczesne instalacje wentylacyjne są wyposażone w system rekuperacji ciepła. Wykorzystują one ciepło/chłód zużytego powietrza do ogrzania dostarczanego powietrza zewnętrznego zimą i schłodzenia latem. Zintegrowane filtry oczyszczają powietrze z pyłków i drobnych cząstek.

 

Decentralne wentylacje także regulują powietrze nawiewane i wywiewane mechanicznie za pomocą wentylatorów. Ponieważ są instalowane tylko w pojedynczych pomieszczeniach, nie ma potrzeby wykonywania złożonego systemu rozprowadzania powietrza.

Nasze instalacje wykonujemy także w budynkach już użytkowanych !

Czy warto zainstalować rekuperator z entalpicznym wymiennikiem?

Poniżej film kolegi z iZZi instalacje:

Serwis

Jesteśmy serwisantami :

Artykuły i zdjęcia w tym serwisie mogą być objęte prawami autorskimi - uważaj, jeśli kopiujesz !